x

Our gallery

Canlandırma Çantası ET -500 (Alüminyum)

Ürün bilgisi

Köşeleri güçlendirilmiş özel bölmeli alüminyum çanta. Portatif oksijen tüpü. Entübasyon seti. Resüsitatör ve manuel vakum aspiratörü. Açılmayı önleyen özel kilit sistemi. 36 ampül kapasiteli enjeksiyon ve infüzyon kiti. Muhtelif sarf malzemeler.

Our gallery

Canlandırma Çantası (Sırt Tipi) (ET-501)

Ürün bilgisi

Acil durumlarda ambulans dışında gerekli müdahaleyi yapabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Resusitasyon için gerekli acil malzemeleri ile donatılmıştır. Acil malzemeler için bölmelerden oluşmakta dış yüzünde ise şahsi malzemeler için gerekli fermuarlı cepler bulunmaktadır. Portatif oksijen tüpü, Entübasyon seti, Resüsitatör ve manuel vakum aspiratörü. 30 ampul kapasiteli enjeksiyon ve infüzyon kiti. Muhtelif sarf malzemeler.

Our gallery

Söhngen Profil Acil Sırt Çantası

Ürün bilgisi

Acil personelinin ve paramediklerin hastane öncesi hastaların hızla değişen durumlarının taleplerini karşılamak ve aynı anda maksimum güvenirlilik ve işlevsellik sağlayan malzemelerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak üzere üretilmiştir. Profil acil sırt çantası, ağırlığı omuz kalça ve sırt bölgesine dağıtarak ayakta dik halde güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Renk: Beyaz neon yansıma şeritleri ile Kırmızı Malzeme: Su geçirmez özellikli üretan kaplı branda Ebat: 500 x 350 x 250 mm Ağırlık: max. yaklaşık 6,5 kg boş, max. yaklaşık 14,5 kg dolu Hacim: 54 Litre Temizleme: Standart, agresif olmayan sıvı deterjan veya yüzey dezenfektanı